Projekt zorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Młodzieżowych Art w ramach programu Erasmus+ Akcja 1 - Wymiany Młodzieżowe, przy wsparciu finansowym pochodzącym z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji z siedzibą w Warszawie. W zadaniu udział wzięła młodzież z Polski, Litwy, Słowacji, Rumunii,Czech (w sumie 40 osób). Projekt odbył się w dniach 20-27 maja 2018 w Poroninie.

 

 

 

 

W ramach projektu młodzież zgłębiała tematykę kultury i kreatywności ze szczególnym uwzględnieniem aspektów odnoszących się do muzyki, nauki języków obcych oraz ICT Nowych Technologii - kompetencji cyfrowych. W trakcie prowadzenia oraz uczestniczenia w zajęciach, młodzież stosowała się do zasad edukacji pozaformalnej, kładąc nacisk również na działania ewaluacyjne projektu.

 

Prezentacje multimedialne stworzone w trakcie projektu przez uczestników: 

 

Music is the Key!

Wielką dumą dla uczestników projektu, jest fakt iż udało im się stworzyć niezwykłą piosenkę pt. "Music is the Key!" oraz "nakręcić" do niej klip 

 

Realizując wcześniej zaplanowane aktywności, uczestnicy projektu udali się do Tatrzańskiego Parku Narodowego aby móc zarejestrować obrazy i dźwięki lokalnej fauny i flory.  

 

Codzienne zajęcia (warsztaty, panele tematyczne, aktywności na świeżym powietrzu itd) odznaczały się oryginalnością, kreatywnością oraz wysokim stopniem zaangażowania wszystkich bez wyjątku uczestników !

 

W trakcie projektu uczestnikom nie zabrakło również czasu na RELAX i doskonałą zabawę :) 

 

1/2

z całego serca polecamy wam odwiedzenie obiektu Termy Szaflary ! Uczestnicy projektu "Music is the Key"  jak widać na zdjęciach bawili się tam doskonale !  

 www.termyszaflary.com

 www.facebook.com/TermySzaflary

1/2

Kulminacyjnym momentem projektu "Music is the Key!" był koncert połączony z warsztatami, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Poronienie. Do udziału w koncercie/warsztatach zaprosiliśmy lokalną młodzież ze szkół podstawowych w Poroninie i Murzasichlu  

 

1/1

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Młodzieżowych Art składa podziękowania dla Tarnowskiego Centrum Informacji oraz Wydziałowi Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa za przekazanie materiałów informacyjno-promocyjnych, które rozdysponowane zostały pomiędzy uczestników projektu "Music is the Key!". 

Jesteśmy bardzo wdzięczni również dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie a także uczniom i nauczycielom ze szkół podstawowych w Poroninie i Murzasichlu za owocną współpracę oraz moc niezapomnianych wspólnie przeżytych emocji :) 

▶️▶️▶️ erasmusplus.pl

▶️▶️▶️ frse.org.pl 

 

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno - Młodzieżowych Art

    Adres: ul: Klikowska 95A, 33-100 Tarnów, Małopolska 

 KRS: 0000492918 NIP: 9930653729 REGON: 123020154

KONTAKT: tel - 606-392-153 e-mail: sikma.tarnow@gmail.com 

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now