Creating Your Own World Requires Courage !

Projekt zorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Młodzieżowych Art w ramach programu Erasmus+ Akcja 1 - Wymiany Młodzieżowe, przy wsparciu finansowym pochodzącym z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji z siedzibą w Warszawie. W zadaniu udział wzięła młodzież z Polski, Litwy, Rumunii, Czech Hiszpanii i Portugalii (w sumie 36 osób). Projekt odbył się w dniach 24-31 maja 2019 w Poroninie.

 

 

 

 

Tarnowska młodzież wraz z kolegami i koleżankami z Litwy, Rumunii, Czech, Portugalii i Hiszpanii spędziła osiem dni w Poroninie, biorąc udział w warsztatach i panelach tematycznych odwołujących się do rozwijania umiejętności „tworzenia własnego świata” na wielu płaszczyznach życia.

 

 

36-osobowa grupa młodzieży stosując się do zasad edukacji pozaformalnej położyła szczególny nacisk na naukę poprzez praktykę i doświadczenie w zgodzie z zasadą: „Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi wziąć udział a zrozumiem”. W trakcie projektu odbyły się między innymi: zajęcia taneczne, plastyczne, teatralne a także wieczorki narodowe podczas których prezentowane były kraje z których pochodzili uczestnicy biorący udział w wymianie młodzieżowej.

 

 

Działania projektowe wsparły: Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie, Zespół Regionalny im. Jana Jędrola "Regle" - Poronin, Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Informacji.

W trakcie projektu powstały:

* prezentacje multimedialne

 

 

 

 

 

* rzeźby / instalacje 

* wiersze

 

 

* plakaty 

 

* piosenka

 

 

 

 

*broszura na temat przebiegu wymiany młodzieżowej

 

Creating Your own world requires courage ! - Erasmus+
00:00 / 00:00

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno - Młodzieżowych Art

    Adres: ul: Klikowska 95A, 33-100 Tarnów, Małopolska 

 KRS: 0000492918 NIP: 9930653729 REGON: 123020154

KONTAKT: tel - 606-392-153 e-mail: sikma.tarnow@gmail.com 

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now